Conall

 

Twój Świadomy Projekt!

Home  |  Twój Świadomy Projekt!
15

Świadome Projektowanie Wnętrz

Twoje mieszkanie jest małe, ma nieoczywisty układ lub jest wyjątkowo nieustawne? Nie potrafisz sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać po remoncie? Łamiesz sobie głowę po nocach co z czym i jak połączyć by Twoja przestrzeń była funkcjonalna, wygodna i przytulna?

Twój Świadomy Projekt on-line jest dla Ciebie! Pomogę Ci kompleksowo zbudować wizję Twojego Pierwszego Mieszkanka.

Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Projektowanie on-line jest możliwe gdziekolwiek mieszkasz!

Indywidualne projektowanie wnętrz, odzwierciedla funkcjonalność, styl i pasję swoich domowników. Tworze miejsca, w których przestrzeń jest funkcjonalna a wystrój i dodatki są dobrze przemyślane. Najważniejszy jest dla mnie komfort domowników oraz ich styl życia i oczekiwania.

Wiedzą i doświadczeniem, na co dzień dzielę się z Wami na Blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie.

Możesz tam z łatwością sprawdzić w każdym moim artykułach czy podcastach, moją wiedzę oraz podejście do projektowania wnętrz.

Twój Świadomy Projekt Mieszkania

Specjalna Oferta skierowana dla czytelników naszego Bloga Twoje Pierwsze Mieszkanie!

Twój Świadomy Projekt

Twój Świadomy Projekt on-line, to moja propozycja dla wszystkich, którym zależy na praktycznych i niebanalnych rozwiązaniach oraz stylowym wnętrzu w przystępnej cenie. A także dla tych, którzy mają już dość sztywnych jak drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy, projektantów wnętrz!

Uzbrajam Cię w wiedzę dotyczącą rozwiązań, materiałów i komponowania dodatków oraz wspólnie wyznaczamy kierunek Twojego mieszkania.

Jest to w pełni kompleksowy projekt umożliwiający przyjemną i samodzielną jego realizacje.

Twój Świadomy Projekt tworzę dla Ciebie w specjalistycznym programie projektowym InteriCadT6  w formie wizualizacji 3D uwzględniając wymiary, układ mebli oraz określając funkcjonalność i styl projektowanej przestrzeni.

Projekt zawiera:

1. Komplet wizualizacji 3D całego mieszkania

Kompleksowo zbuduje dla Ciebie wizję Twojego Pierwszego Mieszkanka. Ze mną wszystkie decyzje podejmujesz w zaciszu swojego domu, w odpowiednim dla siebie czasie, w dresie oraz z paczką chipsów na kolanach!

Moje projekty oprócz spełnienia oczekiwań pod względem designu i funkcjonalności wnętrza, są tworzone zawsze w oparciu o realne rozwiązania konstrukcyjne oraz dostępność danych materiałów na rynku.

W trakcie całego procesu projektowania możecie liczyć na moje porady i podpowiedzi dotyczące projektu mieszkania oraz późniejsze bezpłatne konsultacje drogą mailową.

Wizualizacja wnętrz w skrócie:

 • Pełna wizualizacja 3D przedstawiająca układ i styl Twego wymarzonego mieszkania.
 • Do trzech globalnych poprawek wybranego projektu.
 • Bezpłatne konsultacje drogą mailową na każdym etapie Twojej realizacji, nawet po zakończeniu prac projektowych.
1

2. Rzuty z wymiarami zaakceptowanej koncepcji układu

Po ustaleniu ostatecznej wersji wizualnej mieszkania, przechodzę do opracowania dla Ciebie koncepcji 2D zawierającej wszytki wymiary mebli oraz wymiary przestrzenne, które ułatwią Ci wyceny u wykonawców oraz ustalenia z ekipą remontową lub wykonanie prac samodzielnie.

Na rysunki nanoszę najważniejsze ustalenia naszej koncepcji w formie uwag, mających ułatwić Ci komunikację i ustalenia z wykonawcami prac remontowych. Dzięki temu o niczym nie zapomnisz!

Staram się przedstawić Ci wszystkie minusy i plusy danego rozwiązania, łącząc aspekt wizualny, funkcjonalny i techniczny, jednak to Ty ostatecznie decydujesz, co jest dla Ciebie odpowiednie i jakich ustaleń z ekipą dokonasz.

Rzut 2D z wymiarami w skrócie:

 • Rzut zawierające wszytki wymiary mebli oraz wymiary przestrzenne ułatwiającej Ci wyceny u wykonawców.
 • Znajdziesz tam też najważniejsze informację ustaleń naszej koncepcji, oraz graficzne podpowiedzi, które ułatwią Ci komunikację i ustalenia z wykonawcami prac remontowych.
 • Prosta i czytelna legenda, zrozumiała dla każdego, dzięki czemu unikniesz niedomówień z wykonawcami przy realizacji.
2

3. Kompleksową listę podpowiedzi oraz inspiracji dla materiałów i dodatków do wnętrza.

Oprócz omówienia wszystkich Twoich dylematów otrzymujesz ode mnie Listę Podpowiedzi dotyczących realizacji oraz inspiracje materiałów i dodatków.

Podpowiem Ci sprawdzone i niebanalne sposoby na bezproblemową realizację opracowanej koncepcji projektowej, oraz ciekawe produkt i dodatki do wnętrza.

Znajdziesz także w liście, konkretne propozycje rozwiązań dla Twojego projektu mieszkania oraz inspiracje obrazujące zastosowane w projekcie rozwiązania i systemy które stanowią, odpowiedz na Twoje potrzeby.

Podpowiem Ci również, na co zwrócić uwagę, jak rozmawiać i czego oczekiwać przy ustaleniach z ekipą remontową.

Taka lista w przyjemny i bezstresowy sposób poprowadzi Cię do samodzielnej realizacji celu i ułatwi mądre wybory.

Lista podpowiedzi i materiałów w skrócie:

 • Propozycje materiałów, kolorów i mebli zawarte w Twojej wymarzonej koncepcji mieszkania.
 • Konkretne propozycje rozwiązań dla Twojego projektu mieszkania oraz inspiracje obrazujące zastosowane w projekcie rozwiązania i systemy.
 • Podpowiedzi dotyczące ustaleń z ekipą remontową.
3

Łączna wartość Twojego Świadomego Projektu to

Cena: 119zł/m²

Tylko teraz dla Czytelników!
Cena: 98zł/m²

*Cena dla projektów powyżej 15m².
Mniejsze pomieszczenia wyceniane indywidualnie lub wg.cennika Projektowanie Pokoi

Twój Świadomy Projket

Oferta „Twój Świadomy Projekt” to oferta dla osób, którym zależy na stylowym i funkcjonalnym wnętrzu w przystępnej cenie.

Uzbrajam Cię w wiedzę dotyczącą rozwiązań, materiałów i komponowania dodatków oraz wspólnie wyznaczamy kierunek Twojego mieszkania.
Jest to w pełni kompleksowy projekt umożliwiający przyjemną i samodzielną jego realizacje.

Twój Świadomy Projekt tworzę dla Ciebie w specjalistycznym programie projektowym InteriCadT6  w formie wizualizacji 3D uwzględniając wymiary, układ mebli oraz określając funkcjonalność i styl projektowanej przestrzeni.


Projekt zawiera:

 1. Komplet wizualizacji 3D całego mieszkania, przedstawiające układ i styl wnętrza spójnego z naszymi założeniami i kolorystyką.
 2. Do trzech poprawek wybranego projektu, który najbardziej nam się spodoba
 3. Porady i podpowiedzi dotyczące projektu mieszkania oraz późniejsze bezpłatne konsultacje drogą mailową lub telefoniczną
 4. Rzuty z wymiarami, zaakceptowanej koncepcji układu
 5. A także kompleksową listę podpowiedzi i inspiracji materiałów oraz dodatków do wnętrza.  

Moje projekty oprócz spełnienia oczekiwań pod względem designu i funkcjonalności wnętrza, są tworzone zawsze w oparciu o realne rozwiązania konstrukcyjne oraz dostępność danych materiałów na rynku.

Wizualizacje 3D

Rzut układu z wymiarami.

Listę podpowiedzi i inspiracji materiałów oraz dodatków.

Napisz do mnie!