Conall

Stylowe zamieszanie

Home  |  Stylowe zamieszanie

Stylowe zamieszanie

Dla Magdy miałam przyjemność projektować salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Gdybyśmy mieli krótko opisać ten projekt, to byśmy powiedzieli, że to wnętrze to cała Magda! Odważna, pełna energii podróżniczka, która kocha śródziemnomorskie klimaty, wszystkie odcienie niebieskiego oraz nie obawia się zamieszać wzorem i kolorem!

Jednak nie tylko stylistyka tego wnętrza jest niecodzienna. W kuchni i salonie widzimy meble IKEA, ale po modyfikacjach są odpowiednio wysokie i dostosowane do wzrostu ich przyszłej użytkowniczki. Sama zabudowa płynnie przechodzi z kuchni do salonu, bawiąc się konwencją i mieszające style.
Zwieńczeniem projektu jest łazienka, którą po brzegi wypełniliśmy energetyczną mocą błękitu we wzorze i kolorze, sprawiając, że na długo o sobie nie pozwoli zapomnieć nikomu!
Ten projekt jest też świetnym przykładem, jak na nowo możemy odkrywać meble oraz sposoby ich łączenia, gdyż ich świadome stosowanie pozwala łamać stereotypowe bariery. Bo w końcu, czy ktoś by powiedział, że wszystko tu jest z IKEA? 

Wpis się Podobał? Przybij piątkę!

Projekt: Rozalia Tchorek

Kategorie:

Salon z kuchnią